S@N@L-@L@SEH!R P@YL@SIM FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S@N@L-@L@SEH!R P@YL@SIM FORUMU

^^^^SANAL-ALASEHİR PAYLASIM FORUMU^^^^

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI

+2
admin_kıyak
sevko
6 posters
YazarMesaj
sevko
yönetici
yönetici
sevko

ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI Empty
MesajKonu: ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI   ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI Icon_minitimePerş. Ara. 13, 2007 11:38 pm

Ünlülere öğretmenleri ve unutamadıkları okul anıları soruldu. İşte alınan cevaplar...
MAHSUN KIRMIZIGÜL: SESİMİ ÖĞRETMENİM KEŞFETTİ

Sesimi ilk olarak ilkokul öğretmenim keşfetti. Öğretmenim müzik deslerinde bana türkü söyletirdi. "Sen ileride ünlü bir ses sanatçısı olacaksın" derdi. O öğretmenimi hiç unutamadım.

NÜKHET DURU: HEPİMİZİ AFFETTİ

Kandilli Kız Lisesi'nde okudum. Çok güzel bir arkadaş grubumuz vardı. Özellikle ilkbaharda okulu kırıp hep birlikte Boğaz'da gezmeye giderdik. Bir gün sokaklarda gezerken matematik öğretmenimize yakalandık. Çok korkmuştuk, "Bir daha yapmazsanız, sizi affederim" dedi. Söz verdik, o da bizi okula bildirmedi. Bir daha da okuldan kaçmadık.

SEZEN AKSU: ÇOK YARAMAZDIM

Ben, Fen öğretmeni Şehriban Hanım ile Matematik öğretmeni Sami Bey'in kızıyım. Hayatım iki öğretmenle başladığı için olsa gerek, bende öğretmenlerin yeri hep başkadır. Yine de okul yıllarımda haylazdım. Hep kafamın dikine giderdim. Bazı öğretmenlerimi burnumun direği sızlayarak hatırlıyorum. O yılları gerçekten çok özlüyorum.

DOĞA RUTKAY: CEZA ALMIŞTIM

Ortaokulu çok disiplinli bir okulda okumuştum. Okulun formasına, kıyafet disiplinine hiç uymazdım. Gömlek pembeyse sarı giyerdim. Sınıf öğretmenim uyarırdı ama bildiğimi yapardım. Bir gün bu yüzden ceza aldım ve kayıp eşya odasında tüm gün bekletildim. Tabii bir daha da yapmadım.

UĞUR YÜCEL: ASKERLİK ANILARI GİBİ

Kuzguncuk İlkokulu'ndan sonra, Beylerbeyi Ortaokulu ve Kadıköy Lisesi'ne gittim. Eğitim dönemi unutulmuyor, askerlik anıları gibi... Kanlıca'da ilkokulu okurken, öğretmen babama, "Bu çocuk dahi" demiş. Sonra babam bana basit bir problem sordu, bilemedim. Babam öğretmenimle tartışmıştı.

SEDA SAYAN: "SEÇİMİNİ YAP" DEDİ

Çemberlitaş Kız Lisesi'nde okurken bir yandan da sahneye çıkmaya başladım. Gece sahne çalışmaları, gündüz okul yürümedi. Şarkıcı olduğum bir gün öğrenildi. Hiç unutmuyorum, müdür yanına çağırdı ve "Ya okula gel ya da git şarkıcı ol. Seçimini hemen yap" dedi. Şarkıcı oldum.

YONCA EVCİMİK: İYİ BİR DERS VERDİ

Lisede okurken Fenerbahçe'de oturuyorduk. Okulum Taksim'deydi. İki yaka arasında gidip gelirken hep otobüse binerdik. Otobüste sürekli arkadaşlarla güler şakalaşırdık. Diğer yolcular bundan rahatsız olurdu. Çocukluk işte, aldırmazdık. Bir gün yine otobüste fazla gürültü yapınca, diğer yolcular bize çok kızdı. Onların arasında tarih öğretmenimiz de vardı. Utancımızdan otobüsten inmiştik. Bir bakışı bize ders oldu.

lol!
admin_kıyak
^yönetici^
^yönetici^
admin_kıyak

MesajKonu: Geri: ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI   ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 12:43 am

hepsi ayrı bi cins
en iyisini seda sayan yapmış ben olsam bende yapardım Very Happy Very Happy
teşkkürler..
*muko*

*muko*

MesajKonu: Geri: ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI   ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:20 pm

sen sus kıyak sendemi şarkıcı olcennnnn rabbit rabbit lol! afro
@dm!nQ
yönetici
yönetici
@dm!nQ

MesajKonu: Geri: ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI   ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:47 pm

len nolcek ya bi şarkıya kaç para olıyolar az mı????? king
zEyNeP

zEyNeP

MesajKonu: Geri: ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI   ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 11:26 pm

olsun-sarkıcı-olamazsa-manken-olar Laughing
*muko*

*muko*

MesajKonu: Geri: ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI   ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 8:51 pm

bizim kıyakmı maknken olcek aboowwww:O affraid affraid
olsun ya yakışır geek queen
...:::PreNSeS:::...
YoSuN GöSLü
YoSuN GöSLü
...:::PreNSeS:::...

MesajKonu: Geri: ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI   ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 12:26 am

vay bea anılar baakk Very Happy bisimde bisim qrupla biçoq anımıs var dımı muko Very Happy:D Razz
*muko*

*muko*

MesajKonu: Geri: ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI   ÜNLÜLERİN UNUTAMADIKLARI OKUL ANILARI Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 8:54 pm

evet eevet çok hemde mesela nevzata sorimm bugunkü felsefe yazılısı nasıldıCool ehuehuehuehuehe cheers cheers cheers queen lol!

1 sayfadaki 1 sayfası